Galatasaray Transferlerinde Kilit Oyuncu Belhanda Oldu

Sezon başından bu yana oynanan oyunlarda isteneni bir türlü veremeyen Belhanda ile yolların ayrılması planlanıyor. Betpas üyeleri mutluluğunu paylaşıyor. Aynı zamanda buradan elde edilecek gelirin transfer için kullanılması planlanıyor. Ancak oyuncu için yapılan transfer teklifleri henüz karşılık bulmadı. Belhanda gelen tekliflere sıcak bakmazken, süreci hızlandırmak için bazı adımlar atmaya kara veren yönetim, alternatifleri hazırladı. Oyuncunun isteklerinin karşılanabilmesi ve bonservis gelirinin elde edilebilmesi için maaşının bir kısmının karşılanması planlanıyor. Böylelikle Belhanda da istediği maça yakın bir seviyeye gelmiş olacak. Şampiyonluk iddiasını korumak hatta güçlendirmek isteyen Galatasaray cephesinde atılacak bu adımın önemli olduğunu söyleyebiliriz.

Transfer İçin Harcama Limiti Aranıyor

Galatasaray şampiyonlukta gücünü artırmak ve yeniden favori haline gelmek istiyor. Betpas yüksek kalite sunuyor. Zirvedeki rakipleri ile arasındaki puan farkı yüksek olmasa da birçok takım ile yarışıyor olmaları beraberinde zorlu anları getiriyor. Sezon başı kurulan kadrodan istenenlerin alınamaması üzerine yeni isimlerin üzerinde duruluyor. Bunun için ise harcama limiti oluşturulması gerekiyor. En büyük koz ise Belhanda olarak öne çıkıyor. Tecrübeli ismin bonservisi ile satılmasıyla birlikte ciddi bir açıklık meydana gelecek. Bu sayede önemli transferler gerçekleştirilebilecek. Takıma yapılacak takviyelerle beraber şampiyonlukta çok ciddi bir konuma gelineceğini söyleyebiliriz. Yönetim adımlarını hızlandırarak atıyor.

Monaco İle Yapılan Görüşmeler Hız Kazandı

Hem oyuncunun hem de Monaco kulübünün isteği devam ediyor. Ortak noktada buluşulması halinde transfer netlik kazanacak. Yeni transferler için yolda açılmış olacak. Ara transfer döneminin bitmesine çok kısa bir süre kala atılacak her adım büyük önem taşıyor. Oyuncunun transferinin yetişmemesi halinde kalan haftaların büyük çoğunluğunda yedek kalması bekleniyor. Orta sahada Fatih Terim’in gözden çıkardığı isimlerden biri olarak kendisine forma şansı bulması çok zor görünüyor. Şuana kadar göstermiş olduğu performansı ile bu şansını kaybetmiş olan isimler arasında yer alıyor. Kalan haftalar daha büyük rekabete sahne olacak. Takım olarak hazır hale gelmek isteyen teknik heyeti önemli gelişmeler bekliyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*