Oğuzhan Özyakup Ayrılık Sürecini Anlattı

Beşiktaş’ta son derece özel bir sürç yaşayan Oğuzhan Özyakup, Hollanda yolunu tuttu. Burada başarılı olmak isteyen ve Avrupa şampiyonasına kendisini en iyi şekilde hazırlamak isteyen isim, bazı açıklamalarda bulundu. Gidiş süreci hakkında tüm merak edilenlere değinmiş oldu. Bu süreci açıklıkla anlattı. Oğuzhan Özyakup hakkında Sergen Yalçın döneminde kalacağı düşünülürken, atılan bu adım soru işaretlerin getirmiştir. Tüm bu soru işaretleri de cevap bulmuş oldu. Beşiktaş takımından ayrılarak yoluna farklı bir istikamette devam etmek isteyen oyuncu için anlaşma gerçekleştirildi. Yoluna bu yönde devam etmiş olacak. Restbet farkını doyasıya yaşayabilirsiniz.

İşte Merak Edilen Oğuzhan Özyakup Sözleri

Gidişi hakkında Oğuzhan, “Başkan ve hocamız gitti. Benim de son zamanlardaki performansım tartışılır. Bunda benim de payım var. Önümüzde bir Avrupa Şampiyonası var. Hem oynamak, hem de daha huzurlu olmak için Feyenoord’a gidiyorum. İyi oynarsam Beşiktaş’a ileride bonservis kazandırabilirim ya da gelip yine burada oynayabilirim. İnşallah hayırlısı olur. Yarın sağlık kontrolünden sonra imzayı atacağım. Ufak görüşmeler oldu, Sergen Hocamıza teşekkür ediyorum benim hakkımdaki düşünceleri için ama ben çok kararlıydım. Şenol Güneş’e ve güvendiğim birkaç kişiye de danıştım bu kararı verirken. Türkiye’de Beşiktaş dışında bir takımda oynamayı düşünmedim” dedi. Restbet üyelerini bekleyen fırsatları kaçırmayın.

Beşiktaş’ta Kadro Yeniden Şekillenmeye Başlıyor

Sergen Yalçın döneminin başlaması ile birlikte yepyeni adımlar atılmaya başlandı. Gelecek dönemde başarılı bir süreç yaşamak isteyen takımların göstereceği performans önem taşıyor. Şampiyonluk yolunda yeniden iddialı hale gelebilmek için her galibiyetin büyük önem taşıdığını söyleyebiliriz. Bu durum hataların giderilmesi ile mümkün hale gelecek. Bunun için ise takım içindeki oyuncuların değişikliği belirleyici rol oynayacak. Diziliş ve oyun anlayışının değişecek olması, bazı sonuçları beraberinde getirecek. Galibiyet için daha baskılı ve kaliteli bir oyunun temelleri atılmak isteniyor. Futbol severler bu özel anlara ortak olacak. Siyah beyazlı kulübün taraftarları da teknik adamla buluşmak için sabırsızlanıyor. Rekabet daha da artacak.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*